Forsiden Om oss Ansatte

Medarbeidere i Trondheim Havn

Sist oppdatert 21.11.2017
Kontaktinformasjon til våre medarbeidere er sortert etter avdeling:
    Leter du etter en bestemt person eller funksjon, kan du bruke søkefunksjonen i nettleseren din til å søke på siden.


    Havnedirektør

    Wollert Krohn-Hansen

    Daglig leder

    Tlf: 900 25 005 
    E-post: krohn-hansen@trondheimhavn.no

    I ledergruppen sitter i tillegg

    Stab


    Anne B. Langmoe Personalsjef

    Anne B. Langmoe


    Personalforvaltning, tilrettelegging for styre og representantskap

    Tlf: 73 99 17 07 / 976 23 091
    E-post: langmoe@trondheimhavn.no

    Anne Lise Nicholaisen Regnskapssjef

    Anne-Lise Nicholaisen


     Fagansvarlig regnskap

     
    Tlf:
    73 99 17 45 / 992 56 167
     E-post: nicholaisen@trondheimhavn.no

    Økonomisjef

    Dina Elverum Aune

    Sitter i ledergruppen

    Fagansvarlig økonomi

    Tlf:
    73 99 17 04
    E-post:  dina.aune@trondheimhavn.no


    Vikar

    Siri Basmo


    Sentralbord, arkiv, regnskap, fakturabehandling, kundebehandling




    Tlf: 73 99 17 00 / 951 97 480
    E-post: basmo@trondheimhavn.no

    Eiendom og forvaltning



    Eiendomssjef

    Tove Kulseng

    Sitter i ledergruppen

    Fagansvarlig, advokat eiendom


    Tlf:
    73 99 17 14 / 901 85 490
    E-post: kulseng@trondheimhavn.no


    Anita Bjørnbeth Eiendomsforvalter

    Anita Bjørnbeth


    Avtaler og kontrakter på våre eiendommer


    Tlf:
    73 99 17 14 / 474 54 762
    E-post: bjornbeth@trondheimhavn.no


    Eiendomsforvalter

    Lars Nordmo


    Avtaler og kontrakter på våre eiendommer


    Tlf:
    73 99 17 16 / 938 59 634
    E-post: nordmo@trondheimhavn.no


    Assistent, Byutvikling

    Fabiola Herfjord


    Koordinering, aktiviteter, kommunikasjon


    Tlf:
    464 13 978
    E-post: herfjord@trondheimhavn.no

    Marked og logistikk



    Kirsti Østensjø
    Markedssjef (Permisjon: Kontakt Ann Iren Holm Rise)

    Kirsti Østensjø (permisjon)

    Sitter i ledergruppen

    Markedsføring, kommunikasjon, logistikk, cruise


    Tlf: 73 99 17 06 / 988 20 777
    E-post: ostensjo@trondheimhavn.no

    Svein Kåre Aune Leder, logistikk

    Svein Kåre Aune

    Logistikk



    Tlf:
    73 99 17 09 / 981 02 164
    E-post:  aune@trondheimhavn.no

    Daniel Milford Flathagen Kommunikasjonskonsulent (Permisjon: Kontakt Tom Christer Ruud)

    Birgit Thorsen (permisjon)


    Kommunikasjon, webredaktør, markedsføring

     


    Tlf: 73 99 17 20 / 909 27 420
    E-post: thorsen@trondheimhavn.no

     
    Kommunikasjonskonsulent (vikar)

    Tom Christer Ruud


    Kommunikasjon, webredaktør, markedsføring

    Tlf: 73 99 17 20 / 486 00 770
    E-post: ruud@trondheimhavn.no



    Markedsansvarlig

    Ann Iren Holm Rise

    Sitter i ledergruppen

    Markedsføring, logistikk, kommunikasjon




    Tlf: 73 99 17 20 / 986 70 574
    E-post:  rise@trondheimhavn.no

    Cruisekoordinator

    Maria Kühnl      

    Markedsføring, kommunikasjon




    Tlf:  73 99 17 06 / 467 63 930
    E-post: kuehnl@trondheimhavn.no


    Trafikk



     Maritim sjef


    Terje Meisler

    Sitter i ledergruppen


    Tlf:
    412 15 643
    E-post: meisler@trondheimhavn.no

    Svein Fagerdal Havnekaptein

    Svein Fagerdal


    Trafikk- og driftsavvikling, investeringsprosjekter, myndighetsutøvelse,  IKT, ass. PSO/PFSO

    Tlf: 73 99 17 11 / 952 63 018
    E-post: fagerdal@trondheimhavn.no


    Trafikkinspektør

    Sølvi Frengen

    Trafikkavvikling land, myndighetsutøvelse, parkering



    Tlf: 73 99 17 12 / 474 58 911
    E-post: frengen@trondheimhavn.no

    Roar Johnsen Trafikkinspektør

    Roar Johnsen

    Trafikkavvikling land, myndighetsutøvelse



    Tlf: 73 99 17 22 / 474 58 921
    E-post:johnsen@trondheimhavn.no

      Havneinspektør

    Anita Johansen

    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO, kontroll av sjøgods, avtaler, kontroll/strøm av strømsalg til skip.



    Tlf: 73 99 17 10 / 911 12 600
    E-post: anita.johansen@trondheimhavn.no

    Ingvar Helge Lorentzen Havneinspektør

    Ingvar Helge Lorentzen

    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO, kontroll av sjøgods, tillitsvalgt, AKAN-kontakt


    Tlf: 73 99 17 10 / 911 12 600
    E-post: lorentzen@trondheimhavn.no


    Havneinspektør (vikar)

    Terje Halvorsen

    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO, kontroll av sjøgods


    Tlf: 952 63 096
    E-post:terje.halvorsen@trondheimhavn.no

    Knut Aksnes Havneinspektør (vikar)

    Knut Aksnes

    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO


    Tlf: 73 99 17 10 / 911 12 600
    E-post: aksnes@trondheimhavn.no

    Havneinspektør (vikar)

    Bjørn M. Lien

    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO





    Tlf:73 99 17 10 / 911 12 600
    E-post: lien@trondheimhavn.no


    Erling Brovold Havneinspektør (vikar)

    Erling Brovold


    Trafikkavvikling, myndighetsutøvelse, ass. PFSO


    Tlf: 73 99 17 10 / 911 12 600
    E-post: brovold@trondheimhavn.no

    Bjørg Hagen Konsulent

    Bjørg Hagen

    Avgifter/fakturering, reskontro-oppfølging, kundebehandling



    Tlf: 73 99 17 08 / 932 10 444
    E-post: 
    hagen@trondheimhavn.no

    Teknisk


    Geir-Ove Sumstad Teknisk sjef

    Geir-Ove Sumstad

    Teknisk / drift / investeringsprosjekt/HMS

    Sitter i ledergruppen

    Tlf: 73 99 17 83 / 907 20 486
    E-post:  sumstad@trondheimhavn.no

    Odd Helge Søraunet Innkjøps- og prosjektleder

    Odd Helge Søraunet

    Prosjektledelse, innkjøp



    Tlf: 73 99 17 80 / 488 82 270
    E-post:
    soraunet@trondheimhavn.no

    Kurt Kristiansen Fagleder HMS/Security

    Kurt Kristiansen

    Miljøansvarlig, HMS, internkontroll, havnesikringssystemer,PSO (havnas sikkerhetsoffiser)


    Tlf: 73 99 17 89 / 959 25 459
    E-post:  kristiansen@trondheimhavn.no

    Anita Veie Prosjektingeniør

    Anita Veie

    Prosjektledelse, fagansvarlig for havnas plan- og utbyggingsprosjekter opp mot offentlig forvaltning. Ansattes representant i styret.


    Tlf: 73 99 17 00 / 474 79 082
    E-post:
    veie@trondheimhavn.no


     Ingeniør

    Tor Erik Svorkås

    Fagansvarlig for kaier, moloer og infrastruktur






    Tlf: 73 99 17 85 / 958 64 331
    E-post: svorkas@trondheimhavn.no


    Terje Leraand Driftsleder bygg, Trondheim

    Terje Leraand

    Ledelse av drift



    Tlf: 73 99 17 82 / 911 12 610
    E-post:
      leraand@trondheimhavn.no

     
     Drifts- og vedlikeholdsleder


    Jon Erik Møkkelgård

    Drift, vedlikehold, planlegging, prosjekter innen vedlikehold



    Tlf: 982 29 082

    E-post: mokkelgard@trondheimhavn.no

    Bjørn Steinshaug Driftsleder Orkanger

    Bjørn Steinshaug

    Daglig ledelse av drift i Orkanger havn



    Tlf: 73 99 17 70 / 915 47 466
    E-post: steinshaug@trondheimhavn.no

       Båtfører, maritime operasjoner

    Knut Gunnar Knutsen

    Fagarbeider sjø, båtfører




    Tlf: 952 63 001
    E-post:knutsen@trondheimhavn.no


    Per Bakken Fagarbeider

    Per Bakken


    Kranfører, drift og vedlikehold ISPS/IKT-utstyr, hovedverneombud


    Tlf: 952 63 055
    E-post: bakken@trondheimhavn.no

    Tormod Berge Fagarbeider

    Tormod Berge


    Maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf:474 63 232
    E-post:  berge@trondheimhavn.no

    Morten Bjørnbet Fagarbeider

    Morten Bjørnbet


    Kranfører, teknisk vedlikehold, verneombud


    Tlf:  474 50 167
    E-post: morten.bjornbeth@trondheimhavn.no

    Magne Bye Fagarbeider

    Magne Bye


    Vedlikehold bygg, brannsikring



    Tlf:  952 63 917
    E-post:  bye@trondheimhavn.no

    Arild Flaten Fagarbeider

    Arild Flaten


    Kranfører, drift og vedlikehold


    Tlf: 
    986 38 598
    E-post:  flaten@trondheimhavn.no

    Jan Ole Johansen Fagarbeider

    Jan Ole Johansen


    Vedlikehold bygg


    Tlf:  952 63 015
    E-post:  jan.johansen@trondheimhavn.no

    Bernt T. Langolf Fagarbeider

    Bernt T. Langolf


    Maskinkjører, vedlikehold bygg. Ansattes repersentant i styret.


    Tlf:  952 63 005
    E-post:  langolf@trondheimhavn.no

    Inge Lyng Fagarbeider

    Inge Lyng


    Maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf: 
    952 63 016
    E-post:  lyng@trondheimhavn.no

    Harald Melbye Fagarbeider

    Harald Melbye


    Maskinkjører, kranfører, drift og vedlikehold, verneombud


    Tlf:  952 63 149
    E-post:  melbye@trondheimhavn.no

    Jan Mostervik Fagarbeider

    Jan Mostervik


    Drift og vedlikehold sjø, verneombud


    Tlf:  952 63 002
    E-post:  jan.mostervik@trondheimhavn.no

    Sinisa Ninic Fagarbeider

    Sinisa Ninic


    Maskinkjører, drift og vedlikehold, ISPS-security


    Tlf:  952 63 000
    E-post:  ninic@trondheimhavn.no

    Hallgeir Juul Nygård Fagarbeider

    Hallgeir Juul Nygård


    Vaktmestertjenester, vedlikehold bygg


    Tlf:  952 63 003
    E-post:  nygaard@trondheimhavn.no

    Per Arne Ramlo Fagarbeider

    Per Arne Ramlo


    Maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf:  952 63 007
    E-post:  ramlo@trondheimhavn.no

    Per Arne Ramlo Fagarbeider

    Bjørn Ove Sandvik


    Maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf:  952 63 089
    E-post:  sandvik@trondheimhavn.no

    Øystein Solem Fagarbeider

    Øystein Solem


    Kranfører, maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf:  952 63 433
    E-post:  solem@trondheimhavn.no

    Calle Todal Fagarbeider

    Carl Bendik Todal


    Kranfører, maskinkjører, drift og vedlikehold


    Tlf:  952 63 025
    E-post:  todal@trondheimhavn.no

    Robert Fagarbeider

    Robert Aalberg


    Drift og vedlikehold sjø, kranfører, maskinkjører


    Tlf:  952 63 006
    E-post:  aalberg@trondheimhavn.no


    Fagarbeider

    Hege Solvang

    Kranfører, drift og vedlikehold



    Tlf:  458 73 530
    E-post:  solvang@trondheimhavn.no

     
    Fagarbeider

    Nils Rune Bredesen

    Sveiser/mekaniker, drift og vedlikehold



     Tlf: 911 87 200
     E-post: bredesen@trondheimhavn.no

    Verdal


    Odd Martin Holmsberg  Avdelingsleder Verdal

    Odd Martin Holmsberg

    Sitter i ledergruppen

    Lokal leder, Trafikk/driftsavvikling, eiendomsforvaltning, utviklingsprosjekter, markedsarbeid

    Tlf:  74 07 54 05 / 916 83 211
    E-post: holmsberg@trondheimhavn.no

    Havnekonsulent Verdal

    Inger Balhald


    Innhenting og registering av varedata, regnskap, sentralbord, arkiv


    Tlf: 74 07 54 00 / 480 41 305
    E-post:  balhald@trondheimhavn.no

    Erlend Blomsø Havneinspektør Verdal

    Erlend Blomsø

    Trafikkstyring og drift, vedlikehold og havnesikring



    Tlf:  74 07 54 00920 33 671
    E-post:  blomso@trondheimhavn.no

    Namsos


    Havneinspektør

    Kjell Morten Hågensen

    Områdeansvarlig Namsos

     Tlf: 918 66 017
     E-post: hagensen@trondheimhavn.no